Jaroslav Pokorný
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:40
Current price: 600 CZK (25 €)