Kytice ve džbánku
olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 260166
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 15:06
Current price: 800 CZK (34 €)