Jaroslav Kotrba

Cesta na trh

litografie, 25 x 30 cm, sign. PD J. Kotrba, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

ID: 1445

Auction price: 10 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 18:52

Current price: 10 CZK (1 €)

Last auctioneer: ID3**9 History of bids