Madona dle Rafaela

anaplast, papír, plátno, 80 x 60 cm, sign. na zadní staně na štítku, zdobený rám, na zadní straně štítek s popisem Madona dle Rafaela F. J. Tábor 1832, poškozeno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1013

Auction price: 500 CZK (20 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 15:11

Current price: 1.600 CZK (64 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids