Jaroslav Steinberger (Kovařovic) (1886-?)
olej, papír, 43,5 x 49 cm, sign. PD Jar Steinberger Kovařovic, rám
Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:11
Current price: 1.300 CZK (55 €)