Jaroslav Steinberger (Kovařovic) (1886-?)

Zima

olej, papír, 43,5 x 49 cm, sign. PD Jar Steinberger Kovařovic, rám

ID: 192

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:11

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)