Jan Holeček
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:50
Current price: 4.500 CZK (188 €)