Jan Holeček
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:50
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)