Miroslav Slejška (1931)

Středisko ochránců přírody

akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 1084

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 24. 05. 2024 11:48

Current price: 1.000 CZK (42 €)