Středisko ochránců přírody
akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška
Provenience: z rodiny přátel autora
žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
ID: 1084
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:48
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)