Petr Fišárek (1953)

Mezipřistání

akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 227136

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:19

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids