Pradleny
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 236040
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:37
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids