Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)
olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky
Exposed: 5. - 19. X. 72 ku 55. výročí VŘSR v Karlových Varech - Tuhnicích
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 248658
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 18:10
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids