Ženy u vody
olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 249224
Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 18:04
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 249224