Marta Vodičková - Makovská (1939)

Kytice růží

olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 266566

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:40

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids