Jan Raffael Schuster (1888-1981)

Otakarova bašta (České Budějovice)

tuš, akvarel, 32,8 x 44,6 cm, sign. PD R. Schuster, papír mírně zažloutlý a lehce ztmavlý u okrajů, ve spodní části papíru několik drobných hnědých teček, vpravo dole červená čárka (mimo kresbu)

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 266899

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 22:01

Current price: 749 CZK (32 €)

Last auctioneer: ID5**3 History of bids