Pohled na Pražský hrad
litografie , 1914, 34,5 x 34,,8 cm, sign. PD J. Stretti.Zamponi, značeno PD v desce J. Stretti-zamponi 1914, uprostřed grafiky v jednom místě proděravělý papír, při okrajích na několika místech natrženo, zažloutlý papír
Aantiqari.at Radhošťská
the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists
ID: 267292
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:31
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids