Anežka Řečinská - Bramborová (1894-?)

Podzimní zátiší

akvarel, kombinovaná technika, papír, 1967, 43 x 31,5 cm, sign. PD Řečinská 67, rám, na zadní straně štítek s popisem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 267296

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:26

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID7**5 History of bids