Jan Bedřich Plaček (1890-1980)

Kopaná

olej, kombinovaná technika, karton, 27 x 36 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, práce Hynaisova žáka, který byl v desátých letech taktéž výkonným atletem za A. C. Sparta, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. E. Dite and K. V. Masek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague

ID: 268903

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2023 18:28

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids