Věnceslava Vaňková Vondráčková

Lesní zákoutí

olej, plátno, 1985, sign. PD V. Vondráčková 85, rám

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 276040

Auction price: 1.800 CZK (75 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 21:20

Current price: 1.800 CZK (75 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids