Makoň

Portrét muže

tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 276955

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 20:56

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids