Jan Měšťan (1939)

Okno

litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

ID: 277730

Auction price: 100 CZK (5 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:21

Current price: 100 CZK (5 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids