Jan Rafael Schuster (1888-1981)

České Budějovice

litografie, kolorováno, 33 x 20,7 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý papír, na okrajích místy ušpiněno

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 278030

Auction price: 350 CZK (15 €)

AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:30

Current price: 350 CZK (15 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids