Jiljí Hartinger (1935)

Motiv kultury

tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 278031

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:32

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID1**6 History of bids