Adéla Janíková (1981)

Příběhy modré u nás doma

litografie, 2002, 24 x 33 cm, sign. PD Adéla Janíková, č. 4/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 278265

Auction price: 450 CZK (19 €)

AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 15:08

Current price: 450 CZK (19 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids