Aleš Kublák (1945)

Loučení navždy

olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 279808

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2024 16:07

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID8**5 History of bids