Bohdan Lacina (1912-1971)

Portrét muže

dřevoryt, 28 x 20,4 cm, sign. PD B. Lacina, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír

the member of the surrealistic group RA

ID: 591

Auction price: 50 CZK (2 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 18:06

Current price: 50 CZK (2 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids