Luční kvítí ve džbánu
olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 591
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:25
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids