Marie Dulavová (1938-2007)

Luční kvítí ve džbánu

olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 591

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:25

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids