Jana Míčková (1940-2020)

Matka a dítě

akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 136

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:36

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids