Matka a dítě
akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67
rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
ID: 136
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:36
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)