Jiří Slíva

Royal Merlot

litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45

ID: 21

Auction price: 5.400 CZK (225 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:50

Current price: 5.400 CZK (225 €)

Last auctioneer: ID6**2 History of bids