Martin Velíšek (1963)

Žlutá ponorka

litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90

ID: 8

Auction price: 5.000 CZK (209 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:07

Current price: 5.000 CZK (209 €)

Last auctioneer: ID2**6 History of bids