Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Zdeňka Burgetová (1934)
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 20.05.2024 14:09
Příhoz dražitele (2**8) na cenu: 130 Kč