Historie příhozu - Svítání
Zdeňka Burgetová (1934)
malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 20.05.2024 14:09
Příhoz dražitele (2**8) na cenu: 130 Kč
Čas příhozu: 01.06.2024 18:27
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 230 Kč
Čas příhozu: 03.06.2024 12:32
Příhoz dražitele (2**8) na cenu: 330 Kč
Čas příhozu: 03.06.2024 12:32
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 430 Kč