Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Cyril Chramosta (1908-1990)
litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku