Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jana Reinerová (1946)
akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná