Michaela Lesařová-Roubíčková (1949)
litografie, 1991, 14,5 x 13 cm, sign. PD Michaela 1991, č. 81/180, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná