Josef Liesler (1912-2005)
litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 11.05.2024 20:48
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 200 Kč