Oldřich Kulhánek (1940-2013)
lithography, 18,5 x 11,3 cm, sign. lower/right Olower/left řich Kulhánek
Čas příhozu: 08.12.2022 13:13
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 2.500 Kč