Ladislav Hojný (1944)
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. PN Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 19.04.2024 16:15
Příhoz dražitele (8**8) na cenu: 700 Kč