History of bids - V Beskydech
Ludvík Majer (1925-2013)
litografie, 22 x 41 cm, sign. DU L. Majer, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 26.04.2024 12:43
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 150 Kč
Čas příhozu: 08.05.2024 16:56
Příhoz dražitele (7**8) na cenu: 250 Kč