Karel Müller (1899-1977)
litografie, 14,1 x 8,9 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 26.04.2024 12:43
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 100 Kč