History of bids - Valašské chalupy
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám
Čas příhozu: 16.04.2024 11:34
Příhoz dražitele (1**0) na cenu: 6.000 Kč
Čas příhozu: 20.04.2024 13:10
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 6.500 Kč
Čas příhozu: 21.04.2024 15:18
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 7.000 Kč
Čas příhozu: 21.04.2024 22:32
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 7.500 Kč
Čas příhozu: 29.04.2024 22:42
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 8.000 Kč
Čas příhozu: 30.04.2024 06:59
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 8.500 Kč