Historie příhozu - Valašské chalupy
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám
Čas příhozu: 16.04.2024 11:34
Příhoz dražitele (1**0) na cenu: 6.000 Kč
Čas příhozu: 20.04.2024 13:10
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 6.500 Kč
Čas příhozu: 21.04.2024 15:18
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 7.000 Kč
Čas příhozu: 21.04.2024 22:32
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 7.500 Kč
Čas příhozu: 29.04.2024 22:42
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 8.000 Kč
Čas příhozu: 30.04.2024 06:59
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 8.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:14
Příhoz dražitele (3**7) na cenu: 9.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:42
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 9.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:42
Příhoz dražitele (3**7) na cenu: 10.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:42
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 11.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:42
Příhoz dražitele (3**7) na cenu: 12.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 11:42
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 13.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 12:58
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 14.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:00
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 15.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:12
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 16.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:18
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 17.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 13:27
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 18.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 14:37
Příhoz dražitele (6**6) na cenu: 19.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:11
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 20.000 Kč