ZMĚNA UŽIVATELSKÝCH ÚDAJŮ

Z důvodu přechodu na nový systém zabezpečení byl dnes v noci, tj. 31.01. - 01.02.2019, proveden kompletní výmaz všech starých uživatelských hesel, vygenerování dočasného hesla a následně jeho bezpečné zašifrování a dočasné heslo bylo zasláno na registrovaný e-mail. Vaše přihlašovací údaje si můžete změnit v sekci nastavení uživatelského účtu.

E-mail byl bohužel vygenerován dvakrát a dočasné heslo bylo tudíž zasláno také dvakrát z e-mailové adresy info@galerie-vltavin.cz, za dvojité zaslání se omlouváme. Přihlášení proveďte pomocí druhého e-mailu s heslem a následně si změňte heslo!

V případě problémů se obraťte na adresu admin@galerie-vltavin.cz Uživatelé s deaktivovaným účtem nemusejí svá hesla měnit, dokud nebudou chtít provést aktivaci účtu.

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY OD 1.7. DO 1. 9. 2019


Aukční síň Vltavín 1. 7. - 1. 9. 2019:
otevřeno: úterý - čtvrtek, 13-19 hodin
zavřeno: pátek, sobota, neděle, pondělí

Galerie Vltavín 1. 7. - 1. 9. 2019 :
otevřeno: úterý - čtvrtek, 13-19 hodin, pá 11-15 hodin
zavřeno: sobota, neděle, pondělí

Důležité upozornění:

K aktuální dosažené ceně se připočítává přirážka aukční síně ve výši 20% včetně DPH (kromě charitativních aukcí). Celková částka se zaokrouhluje na celé Kč 50,-- nahoru.

Vyzvednutí vydražených položek:

Vydražené položky budou připraveny k zaplacení a vyzvednutí vždy následující týden od úterý po ukončení dražby.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Internetové stránky jsou statické, tj. nemění se

(zobrazují pouze stav v čase Vašeho příhozu) Chcete-li zjistit aktuální stav, je nutné kliknout na heslo : Aktualizace průběhu aukce nebo použít klávesu F5

EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

PŘÍJEM DĚL DO AUKCE

Díla do aukce přijímáme v průběhu celého roku. Uzávěrka do každé aukce probíhá cca 60 dní před termínem konání aukce.

Další

Zavřít aktuality

Facebook