Jana Reinerová
Jana Reinerová
Kostel svatého Rocha na Pohořelci (Hradčany)
Položka č.: 2326Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:20
litografie, 17 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jana Reinerová
Pražská ulička s prampouchy
Položka č.: 2327Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:21
litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jana Reinerová
Strahovský klášter
Položka č.: 2328Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:22
litografie, 35,5 x 24,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 68/200, papír srolovaný, mimo tisk pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jana Reinerová
Rozkvetlá ulička
Položka č.: 2329Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:23
litografie, 48,7 x 37,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Jana Reinerová
Dvorek
Položka č.: 2330Vyvolávací cena: 1.150 CZK (48 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:24
litografie, 38 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.150 CZK (48 €)
Jana Reinerová
Korálový útes
Položka č.: 2331Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:25
litografie, 32,9 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Park v zimě
Položka č.: 2332Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:26
litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Reinerová
Kaliště
Položka č.: 2333Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:27
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)