Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Místo Ježíškova narození - Betlém

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 14:55

    litografie, 30 x 38,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Nový svět

    Položka č.: 824

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 14:56

    litografie, 35,7 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 29/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 14:57

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Hra světla

    Položka č.: 826

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 14:58

    litografie, 43 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Večerní věže

    Položka č.: 827

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 14:59

    litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, 11/66, na zadní straně razítko čfvu, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vzpomínka na Toronto

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 15:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 15:01

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Nový Svět

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 15:00

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (416 €)

    Aktuální cena: 10.400 CZK (416 €)

  • Jana Reinerová

    Střešovice pod sněhem

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice Křížové cesty, Jeruzalém

    Položka č.: 256089

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 19:02

    litografie, 37,5 x 26,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Místo narození Ježíše

    Položka č.: 255294

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 19:03

    litografie, 30,3 x 38,1 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Dvorek u Hradčanského náměstí

    Položka č.: 258463

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 19:04

    litografie, 37,9 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Reinerová

    Arcibiskupský palác

    Položka č.: 260231

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 19:05

    litografie, 12 x 17,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku

    Položka č.: 255295

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:39

    litografie, 27 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Fontána (Wagnerův dům v Bayreuthu)

    Položka č.: 255293

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:40

    litografie, 33,3 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    U Jiřího Muchy

    Položka č.: 258462

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:41

    litografie, 37,9 x 48,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    Položka č.: 249520

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 21:24

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    Položka č.: 250909

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 22:00

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Pracovní stůl Jana Muchy

    Položka č.: 133689

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:07

    litografie, 41,5 x 32,5 cm, sihn. DU Jana Reinerová, rám, č. 10/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Wagnerův klavír

    Položka č.: 136500

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:12

    litografie, 29,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/18, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    Položka č.: 196057

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:36

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 37/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Okno v Marais

    Položka č.: 196058

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:37

    litografie, 27,5 x 20,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/44, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Palma v Jeruzalémě

    Položka č.: 196946

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:38

    litografie, 32,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 43/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zkouška orchestru

    Položka č.: 196947

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:39

  • Jana Reinerová

    Rodná krajina Gustava Mahlera

    Položka č.: 196949

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:40

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jana Reinerová

    Jeruzalém (Cesty od Golgoty)

    Položka č.: 196955

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:41

    litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 34/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Přístavní město

    Položka č.: 196956

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:42

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Palma v Karibiku

    Položka č.: 218732

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:51

    litografie, 37, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 6/13, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď modliteb (Jeruzalém)

    Položka č.: 219995

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 18:52

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě