Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 277859

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:21

    litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku – New York

    Položka č.: 277857

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:22

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Jana Reinerová

    Večerní věže

    Položka č.: 282537

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:23

    litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, 11/66, na zadní straně razítko čfvu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Jaro na Pražském Hradě

    Položka č.: 282536

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:24

    litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 9/48, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    Položka č.: 249519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:29

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)