Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Praha mých snů (Martinská)

    Položka č.: 241225

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:46

    akryl, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    Položka č.: 241224

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:47

  • Jana Reinerová

    Dům

    Položka č.: 250709

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:25

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 237910

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 19:08

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Jana Reinerová

    Pracovní stůl Jana Muchy

    Položka č.: 133689

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:05

    litografie, 41,5 x 32,5 cm, sihn. DU Jana Reinerová, rám, č. 10/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Krajina Gustava Mahlera

    Položka č.: 136461

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:06

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 30/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Jakubský kostel

    Položka č.: 136462

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:07

    litografie, 43,5 x 32 cm, sign. PD Jana Rienerová, rám, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Okna Jeruzalema

    Položka č.: 182392

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:13

    litografie, 11 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 37/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Dakota N. Y.

    Položka č.: 182393

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:14

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 71/76, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Periferie

    Položka č.: 182399

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:15

    litografie, 7 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 10/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Na Prádle

    Položka č.: 182401

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:16

    litografie, 7 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Na Kocourkách (u Vl Merty)

    Položka č.: 182402

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:17

    litografie, 9 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 166/190, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Krumlov

    Položka č.: 182404

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:18

    litografie, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Věže

    Položka č.: 182435

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:19

    litografie, 12 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Za plotem

    Položka č.: 182471

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:20

    litografie, 10 x 13,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    N. Y. (před muzeem)

    Položka č.: 182506

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:21

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/78, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    N. Y. (západní strana)

    Položka č.: 182507

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:22

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 37/76, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Svítící okno

    Položka č.: 182533

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:23

    litografie, 10 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Střešovičky

    Položka č.: 187036

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:24

    litografie, 7 x 8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 45/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 187038

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:25

    litografie, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 102/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér

    Položka č.: 188830

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:36

    litografie, 38,2 x 48,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, 38/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Vokovice

    Položka č.: 191156

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:04

    litografie, 8 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 32/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Černínská

    Položka č.: 191157

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:05

    litografie, 7,5 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 82/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Palma v Karibiku

    Položka č.: 218732

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:17

    litografie, 37, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 6/13, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Jana Reinerová

    Vrátka

    Položka č.: 240069

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:17

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Zlatá ulička

    Položka č.: 240070

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:18

    litografie, 7,5 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    Položka č.: 249519

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:42

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    Položka č.: 249520

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:44

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    Položka č.: 249521

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:46

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď

    Položka č.: 249522

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:48

    litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)