Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 255960

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 18:10

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    Položka č.: 255961

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 18:12

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská – Nemocnice

    Položka č.: 263237

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 18:32

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/38, pravý i levý dolní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 263347

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 18:34

    litografie, 37,4 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/13, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 263348

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 18:36

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 264446

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 18:56

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Jana Reinerová

    Domek

    Položka č.: 264698

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 19:04

    litografie, 52 x 37 cm, sign. PD jana Reinerová , rám , č. 78/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 266447

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 19:18

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 269440

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 21:12

    olej, plátno, 23 x 16,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, na jednom místě ve spodní části rám otlučen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské domky

    Položka č.: 269441

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2023 21:14

    olej, plátno, 24,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 253966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2023 14:58

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)