Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Položka č.: 2149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:23

    litografie, 8 x 17 cm, sign. LD L. Cidlinský, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)