Vladimír Cidlinský
No.: 2149Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:23
litografie, 8 x 17 cm, sign. LD L. Cidlinský, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)